Hirdetés - Évközi 32. vasárnap (2008. november 9-16.)

1. Hétfőn november 10-én reggel ¾8-kor a katolikus iskolások miséje lesz a Belvárosi templomban.

2. November 11-én kedden Szent Márton napján este 6 órakor ökumenikus Istentisztelet keretében lesz az új bor megáldása a Belvárosi templomban.

3. Fatimai imaóra kezdődik csütörtökön november 13-án délután 5 órától majd fél 6-tól Szentségimádás.

4. A jövő évi kalendáriumokat illetve falinaptárakat a sekrestyében tudnak vásárolni.

5. Aki szeretne Bibliát venni megteheti a sekrestyében, az idén még fél áron 1.500,- Ft-ért.

6. Szent Rita olaszországi zarándoklatra lehet jelentkezni a plébánián vagy a sekrestyében. Ára nagyon kedvező 67.000,- Ft, amely tartalmazza a szállást és a félpanziós ellátást. Bővebb információ a hirdetőtáblán olvasható. Idewje: 2008. november 22-25 -ig

7. Az idei jegyes oktatáson részt vett, és azóta már ifjú házasok találkozója november 11-én kedden este 7 órakor lesz a Plébánián. Minden érdeklődő fiatal házaspárt szeretettel várunk.

8. Jövő évre szentmiséket lehet előjegyeztetni a plébánián vagy a sekrestyében. Egyelőre még nem kell befizetni az árát, mivel nem tudjuk, hogyan alakul.

9. A pécsi Püspökség a Lourdes-ba és Fatimába szervez zarándoklatot. Bővebb információ a hirdetőtáblán olvasható. Időpont 2009. április 15-24 között.