Hirdetés - Évközi 19. vasárnap (2008. augusztus 10-17.)

1. Fatimai imaóra lesz aug. 13-án, szerdán délután 5 órakor.

2. Augusztus 15-én, pénteken Nagyboldogasszony ünnepe, parancsolt ünnep. A szentmisék a nyári rend szerint lesznek a Belvárosban ¾9-kor és este ½7-kor, az Újvárosban a Szent István házban, pedig reggel ½8-kor. Ezen a napon egész nap és jövő héten a délutáni irodai ügyfélfogadás elmarad.

3. Az újvárosi templom festése még a jövő hét végéig is eltart, de a takarításra előre láthatólag augusztus 20-a előtti napokon, 18-án hétfőn és 19-én, kedden kerülne sor. Augusztus 20-án a szentmise már reméljük a templomban lesz. Ezért a szentmise a jövő vasárnap még mindig a Szent István házban lesz.

4. A medugorjei zarándoklatra augusztus 11-én, hétfőn este fél 8-kor indulunk a megszokott helyünkről a Gemenc parkolójából. Mivel a tengerre is elmegyünk, fürdőruhát is hozzunk magunkkal. Megérkezés 16-án, szombaton a délelőtti órákban.